GERIAUSIOS PRAKTIKOS PAVYZDŽIAI KURIANT AIE BENDRUOMENIŲ PROJEKTUS

Kvietimas į nuotolinį seminarą

VŠĮ Kauno regioninė energetikos agentūra, tęsia Baltijos jūros regiono (BSR) šalių projekto Energize Co2mmunity veiklas ir kviečia susipažinti su partnerių iš Danijos (Middelfarto savivaldybė) patirtimi organizuojant bendruomenių atsinaujinančių išteklių energijos projektus. Tikimės, kad gerosios praktikos pavyzdžiai ir Danijos bei Jungtinės Karalystės analogiškos veiklos patirtis bus naudinga informacija Lietuvos savivaldybėms ir bendruomenėms.

Seminarą, kuris vyks 2021 m. gegužės 26 d., modernuos Middelfarto savivaldybės Klimato kaitos skyriaus vadovas Morten Westergaard. Renginys vyks naudojant Teams platformą anglų kalba ir jo metu bus pristatytos 2 temos:

10.00 – 10.45 val. HC ir Peter yra projekto „Sol-over Brenderup“ iniciatoriai ir vykdytojai. Šis projektas Danijoje sutelkė Brenderupo kaimo bendruomenę, siekiančią tvaraus pasirinkimo dėl atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo. Šiandien yra realus rezultatas - 1 MW galios saulės elektrinių parkas. Tai buvo sudėtingas atvejis, iš kurio patirties ir sprendimų galime pasimokyti.

10.45 – 11.30 val. Luciana yra lyderis Jungtinėje Karalystėje. Ji kartu su piliečiais vykdė saulės modulių pirkimą privačių namų stogams. Dėl ekonomikos masto tai tampa itin ekologišku sandoriu. Kaip Esekso apskritis tai padarė, kaip vykdė pirkimus ir panašiai, Luciana tikrai žino vertingų patarimų.

11.30 – 12.00 val. Diskusijos, klausimai.

Dalyvavimas seminare nemokamas, renginio trukmė iki 2 val., būtina registracija iki gegužės 26 d. 9.00 val. https://docs.google.com/forms/d/14IqvTp2PRjxjUPQ-5CtwFh_oNLSJ8SoUd2-CYMwC-fI/edit

Užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

Išsamesnę informaciją apie projektą ir renginį teikia dr. Tercizijus Varkala telefonu 861408525 arba el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


KREA informacija