Apie mus

VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra (KREA) įkurta 2003 metais pagal Europos Sąjungos SAVE II programos projektą "Trijų energetikos agentūrų įsteigimas Venecijos mieste, Italija, Kauno regione, Lietuva ir Reunion regione, Prancūzija".

KREA steigėjai yra Kauno miesto savivaldybė, Lietuvos energetikos institutas, Kauno technologijos universitetas ir akcinė bendrovė „Kauno energija“. Taigi, KREA apjungia stipriausių Lietuvoje specialistų jėgas problemų sprendimui energetikos ir aplinkosaugos srityse. KREA yra ne pelno siekianti organizacija, viešai teikianti paslaugas savivaldybėms, įmonėms bei fiziniams asmenims, sprendžiant problemas energijos taupymo, atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo bei aplinkosaugos srityse.

Renginiai

Balandžio 13 d. VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra (KREA), kartu su LR Energetikos ministerija organizavo nuotolinį seminarą, kuriame buvo pristatyta informacija apie atsinaujinančių išteklių energijos bendrijas, jų privalumus ir naudas, o taip pat kūrimosi iššūkius bei kliūtis.

Daugiau

DISKUTUOTA APIE ATSINAUJINANČIŲ IŠTEKLIŲ ENERGIJOS BENDRIJAS